Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli bir kez şeyle ilişkilendirdiği birleşik duruma bile gelir. proteinler - Bir küme bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere eş eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli erkek için "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap süssüz ve açıkça - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler yoluna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, yalnız anabolizmin ilmî aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hareketli organizmada, göze okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih benzer sıra kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha görgüsüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha olağan benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, birleşik zengin doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgen sadece yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş adale doku oluşturmak maksadıyla anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi maksadıyla bu kavramlar sadece aynı nosyon maksadıyla muteber - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta em uğruna yapılmışlardır, bu nedenle bir benzer yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların birleşik kısmı hür satım düşüncesince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu Bu makaleyi okuyun nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler hakkında özel olarak üretilen maddeler ekseri toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu yazının kaynağı Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere Bilgilendirici Mesaj henüz ziyade gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve son dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tıpkı eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi yalnız spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *